Volte Pravý Blok
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Jméno:

Zpráva:

Validační kód:

Vložte Validační kód:

Roberthat
19-11-2017 00:01
Are you looking for a special baby shower gift? Then look no further. The mARTket has a very unique selection of reb

awagmolf
19-10-2017 07:45
Между нами говоря, рекомендую поискать ответ на Ваш вопрос в google.com --- Респект!!! Качественные продукты выкл

atlas
11-10-2017 18:27
cibulko zalez pod zem a nevylízej. Pokud jsou všichni agenti tak Ty seš debil kterej by měl být v blázicu. Ty sám seš agent KGB a děláš jenom bubliny. aby si všichni mysleli že seš chud

atlas
11-10-2017 18:25
cibulko zalez pod zem a nevylízej. Pokud jsou všichni agenti tak Ty seš debil kterej by měl být v blázicu. Ty sám seš agent KGB a děláš jenom bubliny. aby si všichni mysleli že seš chud

Atlas
11-10-2017 18:23
Pravý blok je kupa hnoje tak jako CIBULKA

Shoutbox - Archiv
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
musíme...
Cenda
Přijdeme že lidé mnohdy ani pořádně neví co jsme za stranu,neuvědomují si tu pravdu,hele já bych udělal takový ty nálepky ,,Pravý blok",pořádejme protesty a já nevim co všechno, mně přijde že furt diskutujem jestli je to pravda,ale zároveň o tom nepochybujem,musíme bojovat,když nebudeme nic dělat,za 10 let je to úplně v prdeli.bojovat sakra!

Admin
Pravda, taky mě nepadlo, že bychom měli zorganizovat nějakou propagandu. Pokud vás napadnou nějaké motivy, tak je pošlete sem na fórum, díky za pomoc. Úsměv

Web
Přejít na fórum: